Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. zahariada
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. zahariada
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. noshkov
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. dominos
9. savaarhimandrit
10. rosiela
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. dominos
9. savaarhimandrit
10. rosiela
Този блог е посветен на свободата и е предназначен за свободни хора. Забраняват се прояви на комунизъм, нацизъм, расизъм, костовизъм, нарцисизъм и политически профанизъм /или поне да се ограничават тези прояви за да не пречат на не-изповядващите ги тук!/ gatzev@yahoo.com.au
Постинги в блога от 03.07.2018 г.
03.07.2018 23:20 -
„БОСИЯТ”- (НЕ)..ТРЯБВА ДА УМРЕ..!
„БОСИЯТ”- (НЕ)..ТРЯБВА ДА УМРЕ..!
Помня, първите, гладни Стачки- на Николай Колев-Босия, те бяха- срещу Провала на Комунистите в Перестройката и срещу „Личния Режим” на Замфир Яшаров...
Помня, първите, гладни Стачки- на Николай Колев-Босия, те бяха- срещу Провала на Комунистите в Перестройката и срещу „Личния Режим” на Замфир Яшаров...
Търсене
За този блог

Гласове: 4451